TIRDZNIECĪBA

EcoPetBox

EcoPetBox_logo_tume_2.png

 

EcoPetBox ir jauns virziens mājdzīvniekiem, to saimniekiem un mūsu dabai. Mūsu misija ir izmantot otrreizēji pārstrādātus materiālus, lai lolojumdzīvnieku nozarei radītu produktus, kas nesatur plastmasu un ķīmiskas vielas un galu galā veicina tīrāku vidi.

Kasside Ilusalong

https://kassideilusalong.eu/

 
273221099_2739979062973537_1078446200626183920_n.png
  • MILZĪGS Sturdi produktu sortiments
  • dažādu zīmolu profesionālā kopšanas kosmētika un instrumenti no Anju Beauté; PetSilk; #1-All Systems; Eye Envy; Groomer’s Goop; Chris Christensen
  • dažādi augstas klases aksesuāri kaķiem: CATNIP; Yeowww!; Katzen-deko un daudzi citi...

Virbac

virbac_lo.png

Izstādē varēsiet iepazīties ar dzīvnieku veselības pasauli kopā ar Virbac, pakonsultēties par uzturu, papildbarību nepieciešamību, kā arī parazītu profilaksi. Būs pieejams plašs sortiments ar barībām, kopšanas līdzekļiem un citiem produktiem. Virbac – galvenais fokuss ir dzīvnieku veselība.

3Coty

3coty® (2).jpg

3coty® ir DABĪGA un PILNVERTĪGA mitrā barība visiem kaķiem, kuras pamatā ir TIKAI GAĻA. Piemērota visiem kaķiem, tostarp tiem, kuriem ir alerģija, diabēts vai citas nepanesības. To izstrādājuši audzētāji, lai  atbalstītu visu kaķu un viņu īpašnieku veselīgu dzīvesveidu.

Brit Care

inline.png

Brit Care super premium lolojumdzīvnieku barība ir izstrādāta, lai aizsargātu organismu pret negatīvu vides ietekmi. Tas sākas ar rūpīgi atlasītām augstas kvalitātes sastāvdaļām, lai iegūtu sabalansētas, hipoalerģiskas un bez graudu receptes, kas novērš pārtikas nepanesamību un ir viegli sagremojamas. Brit Care sausā barība kaķiem ir izgatavota no svaigas gaļas, lai nodrošinātu vislabāko garšu, satur probiotikas un prebiotikas, kas palīdz uzturēt imunitāti, satur augļus, garšaugus un ogas vislabākajam stāvoklim un aizsardzībai pret civilizācijas slimībām.

https://brit-petfood.com/

Vendor Spark Art

logo.jpg

Spark Art nodarbojās ar dažādu attēlu un rakstu iededzināšanu uz koka. Visi dēlīši ir gatavoti individuāli ar rokām, tādējādi izmēģinot dažādas dēlīšu formas. Dēlīši tiek gatavoti no Latvijas cēlkokiem- oša un ozola, iededzināšanai tiek izmantots pirogrāfs/ iededzināšanas aparāts. Tāpat koks tiek arī apgleznots, veidojot dažādus interjera dekorus. Ļoti populāras ir koka ripas, kas tiek iegūtas "dabai draudzīgā" veidā- ripu izgatavošanai tiek izmantoti tikai izgāzti vai vējā nolauzti koki.

Apskatīt darbus var: https://www.sparkart.lv/

Potheads

272233123_134597925687969_447397827966646176_n (1).jpg

"Potheads" ir Latvijā radīti interjera dekori. Dizainu, kā arī pašus "Potheads" veido mākslinieki Fricis Kalvelis un Evita Bambāne izmantojot pašu 3D printētas formas un dažādus materiālus. Katrs "Potheads" ir unikāls, jo tiek apstrādāts un liets ar rokām, ekspermentējot ar dažādiem krāsu sajaukumiem.

Vairāk informācijas šeit: https://www.facebook.com/headpotz