EcoPetBox

Cilvēki visā pasaulē ražo milzīgu daudzumu makulatūras. Pat tik maza valsts kā EcoPetBox dzimtene Igaunija ik gadu saražo vairāk nekā 90 tūkstošus tonnu makulatūras. Šis milzīgais daudzums var noklāt futbola laukumu ar vairāk nekā desmit metru biezu slāni. Jaunas dzīves piešķiršana šim būtībā bezjēdzīgajam materiālam ir mūsu aicinājums un mērķis tīrākas vides vārdā.

EcoPetBox tualete ir izgatavota no 100% bioloģiski noārdāma pārstrādāta papīra, kas ir videi draudzīgs un drošs jūsu mīļotajam mājdzīvniekam.

Neapšaubāmi, mājdzīvnieki saviem saimniekiem sagādā daudz prieka un laimes, taču viņu kopšana var būt laikietilpīga. Lai gan mēs esam lepni pārstāvēt sevi kā videi draudzīgu uzņēmumu, mēs esam vēl lepnāki, ka mūsu produkti nodrošina komfortu. Izmantojot bioloģiski noārdāmās vienreizējās lietošanas pakaišu kastes, nav nepieciešams tērēt dārgo laiku kaķu pakaišu kastu tīrīšanai – kas gan var būt labāks par minūšu dārgā laika ietaupīšanu! Atzīsim, ka tualešu tīrīšana var būt arī nepatīkams un slikti smakojošs uzdevums!

Kā bonuss mēs arī taupām ūdeni uz planētas un samazinām ķīmisko vielu izdalīšanos mūsu ūdenstilpēs.

EcoPetBox kastes ir vieglas un kompaktas, padarot tās ideāli piemērotas ceļojumiem, un pēc lietošanas tās var vienkārši izmest, nenesot tās atpakaļ mājās.

EcoPetBox ir ideāli piemērots viesnīcām, klīnikām un dzīvnieku patversmēm. Vienreizējās mājdzīvnieku paplātes un bļodiņu izmantošana veterinārajās klīnikās var palīdzēt novērst slimību izraisošo baktēriju un vīrusu izplatīšanos, kā arī ietaupīt līdzekļus.

Mūsu sortimentā ir arī citi brīnišķīgi bioloģiskie produkti. Mūsu bio pakaiši, piemēram, ir izgatavoti no koka un siena, kas ir ideāla šķidruma absorbcijas un smaku kontroles īpašību kombinācija. Bioloģiskie pakaiši EcoPetBox ir vēl viens lielisks piemērs tam, kā atkritumus izmantot ilgtspējīgā un videi draudzīgā veidā. Ēdienu un dzērienu bļoda EcoPetBox ir sevi pierādījusi arī kā bestselleru. Mūsu klientiem patīk, ka viņi var uzreiz nomainīt sava mājdzīvnieka barības bļodu, atrodoties mājās vai ceļojumā.

https://ecopetbox.com/en/

Photo of EcoPetBox.png