3Coty

3coty® ir 100% PILNVĒRTĪGĀ, 100% DABĪGA un 100% GAĻAS SATUROŠA augstākās kvalitātes mitrā barība visiem kaķiem. Mēs esam veselīga dzīvesveida piekritēji, kā arī kaķu īpašnieki un audzētāji, kas izstrādāja šo barību, lai dalītos ar mūsu #lifestyleshift ar visiem jūsu ģimenes locekļiem, ne tikai četrkājainiem. Tas nodrošina mūsu kaķiem (un jūsu!) visu nepieciešamo, lai tie būtu veseli. Tā optimālā uzturvērtība nodrošina kaķiem pilnībā sabalansētu diētu, kas satur visu nepieciešamo minerālvielu, vitamīnu un aminoskābju daudzumu.

Mūsu specializētajā rūpnīcā Polijas sirdī mēs izmantojam TIKAI dabīgas gaļas un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas no ES sertificētiem vietējiem ražotājiem, lai ražotu augstas kvalitātes kaķu barību. Mūsu aizraušanās ir veselīga kaķu barība. Tātad mūsu rūpnīca ražo tikai 3coty® kaķu barību. Tas nozīmē, ka ražošanas zonā nevar iekļūt citas sastāvdaļas.

Tā 100% gaļas sastāvs un sabalansētās sastāvdaļas ļauj dot 3coty® barību visiem kaķiem, tostarp tiem, kuriem ir paaugstināta gremošanas trakta jutība, pārtikas alerģijas, diabēts, kā arī kā B.A.R.F. aizstājēju. 3coty® var palīdzēt jums novirzīt kaķi uz kvalitatīvu dzīvesveidu. Ja jūsu kaķim ir pārtikas alerģijas, iesakām rūpīgi izanalizēt katra mūsu produkta sastāvu un izvēlēties savam kaķim vispiemērotāko.

Kaķiem vajadzētu ēst tikai gaļu, tāpēc mūsu barībā NAV dārzeņi vai augļi. Lai palielinātu olbaltumvielu saturu ar lētākām sastāvdaļām, netiek izmantoti graudi, olas vai soja. Līdz ar to mūsu kaķu barība nesatur lipekli. Jūs varat tam neticēt, bet zivis nav daļa no kaķa dabiskā uztura. Tātad mūsu pārtikā NAV zivs vai zivju eļļas. Mūsu garšīgajai barībai nav nepieciešams cukurs vai garšas pastiprinātāji, lai padarītu to pievilcīgu kaķiem. Arī krāsvielas, lai padarītu to glītu īpašniekiem, nav vajadzīgas. Mūsu sertificēts ražošanas un konservēšanas process nozīmē, ka mēs arī nepievienojam konservantus.

Vienkārši sakot: 3coty® ir dabiska kaķu barība. Ja jūsu kaķim tas nav vajadzīgs, tas nav mūsu barībā.

https://3coty.com/

 262072020_486604826192454_4864577027665653849_n.jpg